Zoznam výhercov záverečného žrebovania v súťaži "Sladký dr.Gerard" zo dňa 2.12.2016.

1x hlavná výhra osobný automobil Škoda Fabia:
Katarína Kubíková, Hronská Dúbrava

1.cena (podľa vlastného výberu vyhrávajú):
Jozef Čollák, Helcmanovce
Zuzana Balázsová, Komárno
Jana Trebichalská, Nitra
Daniela Vargová, Trstená

Výhercovia žrebovania 5.kola zo dňa 4.11.2016 súťaže „Sladký dr.Gerard“.

1.cena:
Rozália Lukáčovičová, Chlebnica
Jana Bočkajová, Stará Ľubovňa
Jarmila Dodeková, Turzovka

2.cena:
Veronika Karchová, Michalovce
Slávka Hudecová, Nové Zámky
Daniel Pavlis, Bratislava
Pavel Golian, Podkriváň
Jozef Debnárik, Kamenný Most
Edita Sermeková, Liptovský Mikuláš

3.cena:
Viera Nemčoková, Banská Bystrica
Anna Krátka, Púchov
Mária Žideková, Kysucké Nové Mesto
Daniela Pošiváková, Široké
Soňa Gergelyová, Banská Bystrica
Dana Fellegiová, Bardejov
Martina Gubaňárová, Lastomír
Roman Uhlík, Dolné Srnie
Michaela Miškovičová, Pezinok
Zuzana Špániková, Hlohovec
Andrea Michalcová, Pastuchov
Božena Vilemová, Lakšárska Nová Ves

4.cena:
Lenka Kurišová, Kysucký Lieskovec
Andrea Petriková, Trebišov
Sidónia Chovanová, Levice
Melánia Šumcová, Pov. Podhradie
Viera Čabalová, Hanušovce
Anna Orolinová, Liptovská Teplička
Eva Svigrihová, Galanta
Jana Poĺáková, Strážske
Katarína Janoščíková, Nižná Myšľa
Norbert Palacka, Komárno
Silvia Jarcová, Viničné
Andrea Ivanová, Rakovec nad Ondavou
Viera Paločková, Spišské Podhradie
Danka Juhászová, Trenčín
Jana Branická, Martin
Otília Tressová, Bardejov
Gabika Tarábková, Kysucké Nové Mesto
Júlia Hodermanská, Štós
Edita Tarabová, Veľké Túrovce
Simona Patayová, Topoľčany
Kristína Kucsorová, Veľký Meder
Adriana Tarišková, Veľké Kozmálovce
Monika Nagyová, Dolná Strehová
Pavel Vidiečan, Zvolen
 
5.cena:
Jana Štrbová, Trávnica
Tatiana Dragan, Malcov
Katarína Hamžíková, Košice – Šaca
Anna Šulíková, Černík
Radislav Chromčák, Nové Zámky
Iveta Juriková, Žilina
Zuzana Krištofíková, Myjava
Agáta Koštialová, Dunajská Streda
Ivana Andraščíková, Fričovce
Zita Lincová, Rimavská Sobota
Ľubica Ševčíková, Prešov
Ján Bachleda, Spišská Stará Ves
Gabriela Gunišová, Bánovce nad Bebravou
Jozefa Boďová, Turie
Jana Malčeková, Mokrá Lúka
Simona Pencáková, Medzev
Beata Šemetková, Pezinok
Martina Vidumska, Medzianky
Marta Halová, Topoľčany
Nataša Hirčková, Svidník
Rastislav Duda, Tichý Potok
Dana Krasňanová, Tvrdošín
Štefan Melich, Rimavská Seč
Mária Vrtáková, Vinodol
Anna Dubovská, Bacúrov
Katarína Štefaniová, Malá Poľana
Michal Kótka, Košice
Helena Ufnárová, Humenné
Blanka Tomašovičová, Dubová
Oľga Strečková, Nové Zámky
Magdaléna Záchejová, Lipt. Sliače
Erika Foszlányiová, Lučenec
Junka Milan, Lipt. Sliače
Anna Malčeková, Krupina
Erika Ledinská, Kamenica nad Cirochou
Slávka Krnáčová, Zvolen

Výhercovia žrebovania 4.kola zo dňa 7.10.2016 súťaže „Sladký dr.Gerard“.

1.cena:
Pavol Medzihradský, Pukanec
Anna Nenecová, Budkovce,
Gabika Tarábková, Kysucké Nové Mesto

2.cena:
Janka Uličná, Margecany
Mária Szélešová, Košice – Šaca
Pavol Sabol, Malacky
Dezider Pivka, Fiľakovo
Miroslav Síleš, Košice
Dušan Žember, Prievidza

3.cena:
Branislav Tomus, Krupina
Eva Trebulová, Krupina
Katarína Valušiaková, Ružomberok
Kristína Hercegová, Pata
Miroslav Matoušek, Košice
Zuzana Nemtudová, Humenné
Dana Bezáková, Kremnica
Zita Lincová, Rimavská Sobota
Vlasta Lukáčová, Martin
Lýdia Lajtmanová, Poruba
Andrea Tothová, Parchovany
Ľubomír Paur, Rosina

4.cena:
Beata Grambličková, Topoľčany
Irena Betušťáková, Trstená
Marianna Žažová, Čachtice
Miroslav Hankovský
Helena Vozáriková, Tlmače
Ľudmila Špazierová, Malacky
Tomáš Miklík, Žiar nad Hronom
Oľga Pučíková, Veľký Čepčín
Eva Homoljaková, Revúca
Dušan Boršč, Košice
AnnaMária Pintešová, Nové Zámky
Ľubica Lamacká, Bratislava
Gabriela Kučiková, Púchov
Dana Ratulovská, Liptovské Matiašovce
Adriana Šoltésová, Kendice
Magdaléna Záchejová, Liptovské Sliače
Erik Perexta, Humenné
Katarína Marková, Ďurkovce
Slavomír Tomka, Podhradie
Jana Šimeková, Liptovský Hrádok
Milena Škvarková, Ľubeľa
Roman Mikuš, Bratislava
Martin Belko, Čierny Balog
Jana Branická, Martin

5.cena:
Andrea Michalcová, Pastuchov
Zdenko Haščák, Zemplínska Teplica
Michal Kótka, Košice
Monika Greisigerová, Martin
Oľga Srečková, Nové Zámky
Iveta Štefaniová, Malá Poľana
Matúš Michal, Vyšný Čaj
Lucia Chovancová, Dubnica nad Váhom
Eva Šnircová, Kanianka
Anežka Gašparová, Zvolen
Žaneta Plachetková, Prakovce
Angele Vicianová, Krupina
Pavla Dudová, Lučenec
Peter Fáber, Kalinovo
Dušan zajac ml., Turčianske Teplice
Irena Korcová, Závadka n/Hronom
Gabriela Gmiterová, Medzilaborce
Ivana Mikitová, Martin
Marianna Gajdošová, Topoľčany
Jana Branická, Martin
Janka Juračková, Nová Dubnica
Eva Hujová, Štiavnik
Miroslava Petrovičová, Slovenské Pravno
Martina Strmenská, Závod
Peter Seman, Hažlín
Ferková Katarína, Hanušovce
Miroslav Marček, Žilina
Denisa Kopecká, Topoľčany
Mária Došeková, Krásna Ves
Renáta Vendéghová, Svätý Peter
Michal Matejčík, Voderady
Pavol Čižmár, Sobrance
Slavomír Kundek, Spišské Podhradie
Erik Jankovič, Zvolen
Terézia Rušňáková, Malé Chyndice
Viera Purdeková, Slatinské Lazy

Výhercovia žrebovania 3.kola zo dňa 2.9.2016 súťaže „Sladký dr.Gerard“.

1.cena:
Miloš Dibdiak, Nižná
Erika Pípová, Šajdíkové Humence
Dominika Šimková

2.cena:
Anna Junková, Lipt. Sliače
Jozef Godál, Bratislava
Mária Čahojová, Medzilaborce
Viera Sláviková, Smižany
Marta Viteková, Nové Mesto n/V
Iveta Vargová, Ivanka pri Nitre

3.cena:
Albína Kapová, Miňovce
Timea Benková, Záhorce
Michaela Drimáková, Svidník
Radoslav Konig, Kriváň
Jozef Gabriš, Kežmarok
Viera Bellová, Dobšiná
Vieroslava Chladnúková, Varín
Ján Čižmárik, Považská Bystrica
Monika Obolová, Šaľa
Kristína Haščáková, Zemplínska Teplica
Jana Takáčová, Bidovce
Ilona Farkas, Šamorín

4.cena:
Margaréta Bednáriková, Svinná
Dana Ambrózyová, Zvolen
Elena Mičudová, Ratková
Valéria Gazdová, Dlhé n/Cirochou
Jana Šúriková, Biely kostol
Edita Makáčeková, Veľké Úľany
Monika Kovalčíková, Brezno
Irena Ivánová, Topoľnica
Monika Šlachtovská, Jarabina
Ondrej Tokár, Kameničná
Milka Mazúrová, Snina
Iveta Juríková, Žilina
Slávka Hudecová, Nové Zámky
Miroslava Mikulášková, Jakubov
Viera Rothová, Košice
Anna Kuchárová, Veľký Šariš
Miroslava Hajdúková, Brezovica
Veronika Píštěková, Veľké Rovné
Zuzana Majerská, Žiar nad Hronom
Jola Križková, Košice
Katarína Halušková, Revúca
Monika Juhász, Kráľovský Chlmec
Marta Bračoková, Zvolen
Gabriela Valečková, Hôrka

5.cena:
Jozef Ďuračka, Bánovce n/ Bebravou
Mária Martonová, Prešov
Ján Balala, Martin
Ľubica Fránerová, Myjava
Erika Kveťová, Komjatice
Mária Zrubecová, Zvolen
Miroslava Baučeková, Žilina
Michaela Duchoňová, Brestovany
Renáta Stieranková, Podbrezová
Mária Sopková, Veľký Šariš
Anna Hozová, Prakovce
Jana Marčišová, Žilina
Dušan Bíly, Šaštín
Mária Dvorščáková, P Šarišké Michaľany
Jozef Megály, Čičov
Vlasta Podobová, Plešivec
Erika Pelleová, Tornaľa
Irena Ivánová, Topoľnica
Terézia Pročková, Košice
Pavel Krátky, Krupina
Mária Harvanková, Brunište
Petra Duborszká, Čílišká Radvaň
Emília Bagocká, Nitra
Dana Morongová, Poprad
Judita Némethová, Šaľa
Izabela Oláhová, Gemerská Panica
Silvia Hubková, Turčianske Teplice
Monika Trokanová
Valéria Garanová, Jasová
Jarmila Kontrošová, Krompachy
Zita Limcová, Rimavská Sobota
Monika Kondéová, Topoľníky
Roman Capek, Krásno n/ Kysucou
Patrícia Hudáková, Ľubietová
Iveta Kunáková, Budmerice
Veronika Németyová, Dolná Krupá

Výhercovia žrebovania 2.kola zo dňa 5.8.2016 súťaže "Sladký dr.Gerard".

1.cena:
Iveta Petrigalová, Zemplínsky Branč
Barnabáš Fábry, Banská Bystrica
MargitaVirostková, Rožňava

2.cena:
Peter Lauf, Poprad
Katarína Ľalíková, Hriňová
Justin Capek, Krásno nad Kysucou
Oľga Holúbková, Štúrovo
Zdena Tomková, Podhradie Sučany
Martin Antolič, Medzilaborce

3.cena:
Marta Pastoriková, Bratislava Karlová Ves
Zuzana Miklíková, Žiar nad Hronom
Marek Onofrej, Košice
Helena Šolcová, Košice
Lívia Posádková, Krupina
Agneša Víghová, Galanta
Danka Lukáčová, Bytča
Patrícia Kollárová, Košice
Milena Kakalejčíková, Gelnica
Marcela Jakubocová, Sečovce
Oľga Strečková, Nové Zámky
Marián Barták, Pruské

4.cena:
Dagmar Rajniaková, Liptovský Hrádok
Katarína Mikulášová, Žilina
Anna Batoryová, Lendak
Ľudmila Cisková, Dubovica
Oľga Pustajová, Dúbrava
Zuzana Mišurová, Krásnohorské Podhradie
Andrea Daubnerová, Turčianské Teplice
Zuzana Babiaková, Hroná Ždaňa
Jana Tolarovičová, Bučany
Iveta Ondáková, Strečno
D. Bezáková, Kremnica
Dagmar Zemianová, Košice
Iveta Podracká, Pongrácovce
Mudr. Mária Humajová, Pravenec
Marta Papáková, Zákamenné
Ján Túroci, Bratislava
Viera Legéňová, Žilina
Marianna Sojčáková, Kamenica nad Cirochou
Beata Grambličková, Topoľčany
Zuzana Dragunová, Košice – Poľov
Pavla Dudová, Lučenec
Františka Jančeková, Pružina
Ingrid Horňáková, Volkovce
Ivana Baďová, Liptovská Teplá

5.cena:
Ján Soták, Vranov nad Topľou
Miriam Lešňovská, Dolný Kubín
Zdena Turčinová, Dolný Kubín
Mária Tancošová, Jablonov
Ing. Mária Fučová, Kapušany
Ildikó Crhonková, Bratislava
Lenka Miltáková, Vranov nad Topľou
Peter Lenarčič, Kežmarok
Marta Hrehorová, Košice okolie
Marian Beňadik, Valaská Belá
Ľubica Tomašková, Helcmanovce
Pavla Dudová, Lučenec
Margita Danišovská, Jánovce
Eva Brodňanová, Rajecké Teplice
Ladislav Havrila, Košice
Marta Pajunková, Tvrdošín
Margita Konopková, Piešťany
Ivan Morovič, Prievidza
Iveta Melicherová, Zvolen
Marcela Jakobocová, Sečovce
Katka Bošková, Bojnice
Eva Beláková, Číčov
Lenka Reseková, Nová Dubnica
Michaela Libiaková, Modrý Kameň
Andrea Czinegeová, Kráľov Brod
Vlasta Fiľová, Breznička
Dana Jankurová, Spišská Nová Ves
Alena Flajžíková, Radošovce
Róbert Tomka, Hraň
Jaroslava Palitefková, Pezinok
Bohumil Grom, Veľké Bielice
Lenka Zubková, Prešov
Monika Greisigerová, Martin
Ing. Dušan Češko, Beluša
Jozef Godál, Bratislava
Jozefína Janická, Divín

Výhercovia žrebovania 1.kola zo dňa 1.7.2016 súťaže "Sladký dr.Gerard".

1.cena:
Jana Piatriková, Kameničany
Irena Švancárová, Nitra
Darina Fujaková, Lodno

2.cena:
Ján Bacík, Banská Bystrica
Zuzana Vážanová, Kanianka
Ingrid Sojková, Poltár
Richard Martíny, Trnava
Ľubomíra Haviarová, Púchov
Ernestína Homolová, Komjatice

3.cena:
Alena Perončíková, Liptovský Mikuláš
Mária Podracká, Valaliky
Renáta Matyi, Košice
Jana Gebrlínová, Poruba
Stanislava Valčuhová, Zborov nad Bystricou
Miroslav Marček, Žilina
Jozef Fekula, Košúty
Zita Lincová, Rimavská Sobota
Marek Cisko, Dubovica
Margit Foldessy, Bratislava
Mária Jančiarová, Bzovík
Anna Pavlová, Malá Lehota

4.cena:
Mgr. Martina Pôbišová, Čierny Balog
RNDr. Bertalan Juhász, Kráľovský Chlmec
Peter Gula, Soboš
Róbert Lengyel, Bratislava
Peter Nešpor, Žiar nad Hronom
Pavol Košík, Košice
Mariana Haraburdová, Bacúch
Mária Lipovská, Košice
Milena Bošková, Vinné
Jančová Mária, Bacúch
Petra Blahová, Turá Lúka
Anka Gromová, Prievidza
Marta Ciroková, Prievidza
Mária Bučková, Soboš
Zdena Knapová, Považská Bystrica
Oľga Miková, Hiadeľ
Mária Polomčáková, Michalovce
Edita Neviďanska, Farná
Nadežda Bikárová, Gelnica
Anna Straková, Hanušovce
Robo Turček, Podhradie
Jožo Chupáč, Trenčín
Ing. Zdenka Tomková, Podhradie
Florián Juhász, Kráľovský Chlmec

5.cena:
Eva Czeneová, Jestice
Ján Bendík, Spišské Bystré
Darina Fujaková, Lodno
Viola Forsterová, Brezno
Ľubica Kaštanová, Selce
Mária Orlická, Bratislava
Peter Nešpor, Žiar nad Hronom
Peter Lehocký, Dubnica nad Váhom
Mgr. Andrea Petriková, Trebišov
Margita Magnesová, Trebišov
Eva Šimberová, Veľký Krtíš
Katarína Écsyová, Okoličná na Ostrove
Nicolette Zavillovová, Košice
Oliver Kucharovič, Nové Zámky
Lorant Juhász, Kráľovský Chlmec
Beáta Čavojská, Poruba
Jozef Dlugoš, Stará Ľubovňa
Ľudmila Plekancová, Liešťany
Mirian Kahúnová, Veľký Šariš
Pavol Rimský ml., Granč-Petrovce
Danka Lukáčová, Bytča
Iveta Hudecová, Slovenské Pravno
Marta Mosnárová, Oponice
Stanislav Horvat, Kurima
Tatiana Čižmárová, Moravský Svätý Ján
Viera Libiaková , Detva
Ingrid Kováčiková, Kovarce
Helena Puškášová, Nový Smokovec
Mária Tomanová, Beluša
Zdena Knapová, Považská Bystrica
Ivan Morovič, Prievidza
Mária Vargaeštoková, Hraň
Lea Švancárová, Tvrdošovce
Darina Dobrovičová, Spišská Nová Ves
Mgr. Slavomír Tomka, Podhradie


Zoznam výhercov bude aktualizovaný na tomto mieste po každom žrebovaní